Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
O Nas
Specjalnie dla Państwa duża sala bankietowa została odrestaurowana na wzór tej sprzed lat!
Serdecznie zapraszamy do galerii i odwiedzin!

(klik na zdjęcie poniżej)


Mamy przyjemność zaprosić Państwa do Gospodarstwa Agroturystycznego "Dworek-Czarny Sad" prowadzonego przez Beatę i Karola Śląskich.

Gospodarstwo zostało założone na planie dawnego dworku szlacheckiego, w którym po przebudowie znajdują się dziś sale bankietowe oraz pokoje dla gości. Oferujemy Państwu wypoczynek wśród lasów, pól i łąk, z dala od zgiełku miasta, co sprzyja w uprawianiu turystyki pieszej, rowerowej, a także konnej.

Zapraszamy więc i młodszych i starszych, i wprawnych i początkujących jeźdźców do nauki jazdy konnej pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej. Dla najmniejszych naszych gości oddajemy do dyspozycji kucyka. Chętne osoby mają możliwość wyjazdów grupowych w bryczce. To wszystko sprawia, że goście odpoczywają ciałem i duchem. Na terenie gospodarstwa znajduje się staw rybny oraz przydomowy las. Zapraszamy przez cały rok. Na miejscu znajdą Państwo w pełni wyposażony obiekt noclegowy.

Organizujemy imprezy okolicznościowe tj. wesela, komunie, 18-nastki, studniówki, itp. dysponując przy tym salą mieszcząca nawet 250 osób.

Serdecznie Zapraszamy!


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie